Siłownia dla każdego

 
 
 
 
  
 
 
 
 
W SPARTAgym znajdziecie 3 sale do ćwiczeń, z których jedna jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia do treningu siłowego. Natomiast w drugiej sali znajdują się bieżnie, orbitreki i rowerki, a w trzeciej tylko wolne ciężary.
 
Sala cardio w SPARTAgym to najodpowiedniejsze miejsce,  by przed treningiem siłowym zrobić doskonałą rozgrzewkę, ponieważ specjalizuje się w treningu aerobowym, czyli inaczej mówiąc tlenowym. Podczas ćwiczeń tego typu energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Trening aerobowy jest więc rodzajem wysiłku o stałym, ale niewielkim obciążeniu. Dlatego też, ten typ ćwiczeń poleca się osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Znajdziecie u nas światowej klasy sprzęt amerykańskich firm Nautilus, SportsArt i Bellagio – liderów wśród producentów w dziedzinie sprzętu siłowego i cardio. 


Sala wolnych ciężarów SPARTAgym, to idealne miejsce do rozwijania siły, budowania sylwetki i poprawy kondycji. 
W sali wolnych ciężarów znajdziecie m.in. suwnicę, ławki wielofunkcyjne, ławkę rzymską, modlitewniki, poręcz stacjonarną, hantle i obciążenia olimpijskie ogumowane 1-50kg. Wszystkich ciężarów jest ponad 1,5 tony.  

   
SPARTAgym, to idealne miejsce dla każdego, kto chce zgubić zbędne kilogramy, poprawić kondycję czy rozbudować sylwetkę.
 
 
 

POLECAMY

Copyright ©2016 SPARTAgym, All Rights Reserved.